Przejdź do treści

Blaty granitowe

Są trwałe, eleganckie i cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Blaty granitowe, bo o nich mowa, to inwestycja na lata. Jeżeli planujesz remont kuchni lub łazienki, to być może rozważasz zamówienie blatu z granitu na wymiar. Nasza firma jest w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom, przygotowując projekt, a następnie realizując go.

Dlaczego warto rozważyć zakup blatu z granitu?

Granit to materiał zbudowany głównie z minerałów krzemianowych. Efektem takiej budowy jest wytrzymałość – blaty z granitu są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Tę właściwość granitu wykorzystuje się zresztą powszechnie – nasz firma z granitu wykonuje nie tylko blaty, lecz także: posadzki, parapety, kominki i schody.

Dlaczego warto zdecydować się na blat granitowy?

Rozważasz zakup blatu granitowego, ale masz wątpliwości, czy faktycznie sprawdzi się on w Twojej kuchni lub łazience? Blaty granitowe to blaty, które są:

 • Trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Blat kuchenny jest wykorzystywany powszechnie – to na nim każdego dnia przygotowujemy posiłki. Musi być zatem odporny na uszkodzenia mechaniczne, np. uderzenia czy zarysowania. Blaty granitowe takie są. Ich dodatkową zaletą jest odporność zarówno na działanie wysokiej temperatury, jak i kwasów, które w kuchni są używane codziennie (np. kwas występujący w soku z cytryny).

 • Odporne na działanie wody. Nie musisz się obawiać, że z czasem zakupiony blat z granitu ulegnie odkształceniu przez styczność z wodą.

 • Dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. Proponujemy blaty z granitu w różnych odcieniach. To jednak nie wszystko, bo nasi Klienci mogą również zdecydować o powierzchni blatu – proponujemy wykończenie zarówno matowe, jak i na wysoki połysk.

Blaty granitowe są często wybierane przez Klientów, którym zależy na rozwiązaniu na lata. Dlaczego? Blaty z tego materiału cieszą się ogromną popularnością i zawsze są modne. Co więcej, mogą być stosowane w kuchniach urządzonych w różnym stylu – wystarczy tylko dobrać odpowiedni kolor granitu, aby uzyskać spójną aranżację.

Dla wielu naszych Klientów znaczenie ma bezpieczeństwo. W odróżnieniu od blatów np. drewnianych, blaty z granitu są niepalne. Prawidłowo zamontowane, posłużą niezawodnie przez wiele lat.

Jak pielęgnować blat z granitu?

Jako specjaliści dostarczający do domów naszych Klientów wyrobów z kamienia, podpowiadamy, jak o nie dbać. Właściwości granitu sprawiają, że blaty wykonane z tego materiału nie potrzebują specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Zabrudzenia z powodzeniem można usunąć, stosując środki czyszczące, które znajdują się w każdym domu. Co ważne, zastosowanie nawet żrących środków nie spowoduje odbarwień.

Brak konieczności specjalnej pielęgnacji blatów granitowych, ich trwałość i ponadczasowy design sprawiają, że Klienci chętnie i często decydują się na nie.

Dlaczego blat z granitu warto zamówić u nas?

Specjalizujemy się w wykonywaniu blatów kuchennych, łazienkowych, schodów, parapetów i kominków z kamienia. Wieloletnie doświadczenie to nie wszystko – pamiętamy, że wielu Klientów oczekuje pomocy w wyborze rozwiązań, które sprawdzą się u nich najlepiej. Dlatego rozmawiamy, uzgadniamy szczegóły i cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania. Nasza siedziba mieści się w Skowarczu, czyli ok. 15 km od miasta Gdańsk. Obsługujemy jednak klientów głównie z województwa pomorskiego i okolic.

Zapraszamy do kontaktu – podczas rozmowy uzgodnimy zakres prac i przedstawimy przygotowaną ofertę handlową.

Zobacz także:

blaty z konglomeratu

blaty kuchenne z kamienia

blaty kuchenne marmurowe

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami!

Logo E-Stone

  E-Stone Kamień Budowlany
  Karol Twardowski

  Bursztynowa 4
  83-032 Skowarcz
  e-mail: biuro@e-stone.pl
  telefon: 789 456 654 / 501 544 974 / (58) 30 00 147
  NIP: 696-159-31-51
  REGON: 221832962

  Napisz wiadomość: