Blaty granitowe

Blaty kuchenne

Firma E-Stone ma zaszczyt zaoferować Państwu wysokiej jakości blaty kuchenne z kamienia oraz z konglomeratu, które sprawią, że nawet prosta i niewielka kuchnia będzie kojarzyła się z luksusem i nowoczesnością. Dziś każdy ceni dobrze wykończone wnętrza, ponieważ przebywanie w nich jest przyjemnością. Główną rolę w projektach wnętrz zwykle odgrywają meble i dekoracje, ale blaty kuchenne z konglomeratu, które nasza firma Państwu oferuje, również mogą znacząco zmienić całą estetykę wnętrza.

Blaty kuchenne z kamienia – czy to się opłaca?

Czasy, w których bardziej liczyła się praktyczność kuchni niż jej estetyczny wygląd, wydają się bezpowrotnie mijać. Zwłaszcza w kontekście tego, co dzisiaj prezentują nam światowej sławy projektanci, którzy stawiają na blaty granitowe o wyjątkowo eleganckim wyglądzie, płynnym kształcie i prostym wzorze, czyli będące kwintesencją oryginalności i estetyki w kuchni. Dlaczego warto zdecydować się na blaty kuchenne z kamienia? Powodów jest co najmniej kilka:

  • Wytrzymałość. W zależności od użytego kamienia, blat kuchenny może być na tyle wytrzymały, że użytkownik wcale nie będzie musiał korzystać z deski do krojenia – będzie mógł kroić bezpośrednio na blacie. Przykładem takich blatów są blaty z konglomeratu, które są bardzo odporne i przez to często pożądane przez Klientów.

  • Odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Blaty kuchenne są wykorzystywane jako blaty robocze, a to oznacza, że muszą być odporne choćby na zarysowania. Kamienne blaty takie są i to właśnie ich największy atut.

  • Łatwość w utrzymaniu czystości. Blat kuchenny jest użytkowany codzienne. Trudno sobie wyobrazić, aby jego sprzątanie miało być czasochłonne. Gdy mowa o blatach kamiennych, to warto zauważyć, że usunięcie z nich zanieczyszczeń sprowadza się do ich przetarcia przy zastosowaniu środka czyszczącego, którego skład został opracowany z myślą o czyszczeniu powierzchni wykonanych z kamieni.

Jako producent blatów kuchennych wiemy, że stawiają Państwo przede wszystkim na jakość, ale nie zmienia to faktu, że ważna jest także konkurencyjna cena. Z tego względu przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Aby ją poznać, zapraszamy do kontaktu.

Kamienne blaty kuchenne – postaw na jakość i praktyczne rozwiązania

Czy blaty kuchenne wykonane z kamienia są praktyczne?

Z pewnością są ładne – świetnie pasują zarówno do klasycznie, jak i nowocześnie urządzonych wnętrz. Jednocześnie warto pamiętać, że blaty z kamienia są też odporne na uszkodzenia i ścieranie, nie chłoną również wody. W praktyce świetnie sprawdzają się w kuchniach.

Blaty granitowe są bardziej wytrzymałe od typowych blatów drewnianych czy z płyty MDF. Dodatkowo zachowują bardzo wysoką estetykę wykonania, a przecież każdy pragnie przebywać w pomieszczeniach, które są wykończone na przysłowiowy wysoki połysk. Jeśli do tego kuchnia jest wyposażona w parapety wykonane z takiego samego materiału, to można mówić o spójnej aranżacji.

Zakup blatów kuchennych, które zostały wykonane z kamienia – granitu, marmuru, konglomeratu lub spieków kwarcowych – to inwestycja. Wyposażenie kuchni właśnie w takie blaty, to rozwiązanie na długie lata. Warto przy tym postawić na blat wykonany na miarę. Dlaczego? Choć w sklepach można zakupić blaty kuchenne z kamienia, to jednak po zamontowaniu nie muszą one pasować do naszej zabudowy. Co więcej, w sklepach na próżno szukać szerokiej palety kolorystycznej blatów.

Gdzie powstają oferowane przez nas blaty kuchenne?

Wykonujemy blaty kuchenne na wymiar. Wieloletnie doświadczenie, a także kompleksowa oferta – to wyróżnia nas wśród innych producentów wyrobów z kamienia. Nasza firma – E-Stone – mieści się w Skowarczu – kilkanaście kilometrów od miasta Gdańsk. Położenie sprawia, że najczęściej pracujemy dla Klientów z Trójmiasta i okolic. Po wcześniejszym ustaleniu szczegółów, jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie również dla Klientów z okolicznych regionów.

W swojej codziennej pracy wychodzimy z założenia, że dom powinien być nie tylko miejscem wypoczynku, lecz także powodem do dumy. Jako producent blatów kuchennych z konglomeratu i innych materiałów, jesteśmy w stanie dostarczy Państwu sprawdzonych rozwiązań w przystępnych cenach.

W naszej galerii znajdą Państwo niektóre z naszych realizacji. Osoby zdecydowane, które wiedzą, że chcą mieć w swojej kuchni blat na wymiar, zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy cenę za 1m kwadratowy blatu lub przygotujemy kompletną wycenę projektu, bazując na otrzymanych wytycznych.

Kuchnia może być elegancka i praktyczna jednocześnie – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, a wykonamy dla Państwa wyjątkowy blat kuchenny, na którym przygotowywanie posiłków będzie prawdziwą przyjemnością.

Zdjęcia

Blat granitowy w kuchni
Blat granitowy Impala z cokołem
Blat granitowy na wyspie
Blat granitowy z ozdobnym frezem
Blat granitowy z podwieszanym zlewozmywakiem
Blat granitowy
Blat kamienny w kuchni
Blat kuchenny granitowy z podklejką na wyspie
Blat z granitu
Blat z kamienia na wyspie kuchennej
Blaty Absolute Black
Blaty granitowe na wyspie kuchennej
Blaty granitowe w dużej kuchni
Blat kuchenny granitowy
Blaty granitowe w klasycznej kuchni
Blaty granitowe w kuchni
Blaty granitowe z ociekaczem
Blaty granitowe z wysłoną na ścinie
Blaty granitowe z wyspą w kuchni
Blaty granitowe
Blaty w kuchni z kamienia
Blaty z kamienia
Blay kuchenne
Ciemne blaty granitowe Impala
Czarne blaty granitowe w kuchni
Czarne blaty granitowe z podwieszonym zlewozmywakiem
Czarne blaty granitowe
Czarny blat granitowy
Czarny blat kuchenny z granitu
Czarny blat z kamienia
Duża wyspa kuchenna z blatem granitowym
Duża wyspa kuchenna z blatem z granitu
Duży blat granitowy na wyspie kuchennej
Jasne blaty granitowe na jasnych meblach
Jasne blaty granitowe
Jasny blat granitowy na ciemnych meblach kuchennych
Jasny blat granitowy na wyspie kuchennej
Blat granitowy New Bianco Cristal
Nowoczesna kuchnia w granicie
Nowoczesna kuchnia z białymi blatami z kwarcytu
Nowoczesne blaty granitowe w kuchni
Nowoczesne blaty granitowe
Nowoczesne niebieskie blaty kwarcytowe
Nowoczesna czerwona kuchnia z białymi blatami z kwarcytu
Nowoczesna żółta kuchnia z białym blatem kwarcytowym
Nowoczesna kuchnia z blatem kwarcytowym
Płyta grzewcza wpuszczona w blacie granitowym
Stylowe blaty granitowe
Stylowe blaty kuchenne z granitu
Stylowe blaty z granitu
Wyspa kuchenna blatem granitowym
Wyspa kuchenna z blatem granitowym
Wyspa z jasnym blatem granitowym
Zielone blaty granitowe ze zlewem podwieszanym i ekranem na ścianie
Zielone blaty z granitu
Zlewozmywak podwieszany pod blatem z granitu
Blat granit Lennon
Blat granitowy na wyspie kuchennej
Blat granitowy
Blat z granitu
Blaty granitowe Imperial Gold
Blaty granitowe Lennon
Blaty granitowe Star Galaxy
Blaty z granitu Lennon
Blaty z kamienia Lennon
Czarny blat granitowy
Wyspa kuchenna z podklejką z granitu Star Galaxy