Przejdź do treści

Blaty kuchenne z kamienia

Kuchnia to w wielu domach jedno z najważniejszych pomieszczeń – przy kuchennym stole spotyka się cała rodzina. Nic dziwnego, że wnętrze tego pomieszczenia musi być urządzone w sposób praktyczny i funkcjonalny. Ponieważ posiłki są przyrządzane na blacie roboczym, ten musi być wykonany z trwałego materiału. Wielu klientów decyduje się na blaty kuchenne z kamienia, a to dlatego, że to rozwiązanie na lata. Nasz firma dostarcza takich blatów Klientom z województwa pomorskiego i okolic.

Blaty kuchenne z kamienia – jak wygląda nasza propozycja?

Firma E-Stone przygotowała szeroką propozycję dla Klientów poszukujących blatów z kamienia. Jesteśmy w stanie zaprojektować, a następnie wykonać zgodnie z otrzymanymi wytycznymi blat kuchenny, który sprawdzi się idealnie w każdej kuchni, i to niezależnie od stylu, w jakim została ona zaaranżowana. Specjalizujemy się w wykonywaniu blatów kuchennych z:

 • Konglomeratu kwarcowego. Połączenie zmielonego kwarcu z żywicą pozwala uzyskać niezwykle trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne materiał. Jasne kwarcyty mniej chłoną wodę niż jasne granity. Blaty kuchenne z konglomeratu oferujemy w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

 • Granitu. Blaty z granitu są dobrze znane wielu Klientom. Ich popularność nie jest przypadkowa – granit to naturalny kamień, który jest odporny na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Klienci zainteresowani nabyciem blatu z granitu, również mogą wybierać w szerokiej palecie kolorystycznej.

 • Spieku kwarcowego. Zarówno blaty kuchenne, jak i łazienkowe mogą zostać wykonane ze spieku kwarcowego. Jest to naturalny kwarc wypiekany w specjalnych piecach w temperaturze ok. 1250 stopni. Blaty z tego materiału są odporne na: uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, zarysowania, wysokie temperatury. Dostępne grubości płyty na blat to 12mm, 20mm oraz 30mm.

 • Marmuru

Szeroki wybór blatów kuchennych z kamienia to nie wszystko, co proponujemy naszym Klientom. Doskonale wiemy, że wybór tego produktu wcale nie jest łatwy, dlatego na każdym etapie służymy pomocą. Rozwiewamy wątpliwości i pomagamy w dobrze odpowiedniego koloru, aby uzyskać spójny efekt aranżacyjny.

Blaty kuchenne kamienne – nie zapominamy o detalach

Nasi Klienci nie muszą pamiętać o dokładnym wykończeniu blatu – to nasze zadanie. Zaawansowana technologia i fakt, że dysponujemy odpowiednimi narzędziami gwarantuje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, gdy mowa o kształcie blatu. Blaty kuchenne kamienne, które prezentujemy w naszej galerii, różnią się nie tylko kształtem, lecz także wspomnianym wykończeniem. Jeżeli chodzi o obróbkę krawędzi, przywiązujemy do niej dużą uwagę – doskonale wiemy, że to właśnie w detalach widać profesjonalizm.

Blaty kamienne nigdy nie wyjdą z mody. Mimo zmieniających się trendów w zakresie projektowania wnętrz, blat kuchenny z kamienia w dalszym ciągu jest modny. Może być też elementem każdej aranżacji – wystarczy po prostu wybrać odpowiedni kolor materiału, który zostanie użyty do jego wykonania. Zajmując się realizacją, dopilnujemy wszelkich detali i zadbamy o prawidłowy montaż.

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Skowarczu. To miejscowość oddalona od miasta Gdańsk o ok. 15 km. Z racji lokalizacji na co dzień współpracujemy z Klientami z Pomorza, a dokładniej Trójmiasta i okolic.

Przed przystąpieniem do prac, zawsze odbywamy z Klientem kilka rozmów. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, wykonujemy pomiar, a następnie dokonujemy montażu blatu kamiennego pod podanym adresem. Nasze doświadczenie, wiele zrealizowanych zleceń i zadowoleni Klienci to najlepsze rekomendacje.

Zapraszamy do galerii, a następnie kontaktu z nami – pomożemy w stworzeniu eleganckiej i praktycznej kuchni.

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami!

Logo E-Stone

  E-Stone Kamień Budowlany
  Karol Twardowski

  Bursztynowa 4
  83-032 Skowarcz
  e-mail: biuro@e-stone.pl
  telefon: 789 456 654 / 501 544 974 / (58) 30 00 147
  NIP: 696-159-31-51
  REGON: 221832962

  Napisz wiadomość: