Blaty granitowe

Blaty łazienkowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo pięknie prezentujące się blaty marmurowe, idealnie sprawdzające się we wnętrzach łazienek. Jak wiadomo łazienki są pomieszczeniami, w których panuje wysoka wilgoć i często dochodzi do wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Warto więc dopilnować, aby podczas ich aranżacji zapewnić sobie łatwość w utrzymaniu czystości. To z całą pewnością ułatwią blaty granitowe Gdańsk, cechują się one nie tylko wysokim stopniem estetyki, ale przede wszystkim także są odporne na uszkodzenia i wytrzymałe. Oznacza to, że inwestycja w blaty z kamienia Gdańsk, które Państwu przedstawiamy to wydatek na co najmniej kilkanaście lat. Blaty z płyty czy z drewna w ciągu zaledwie kilku lat mogłyby ulec zniszczeniu. Zwłaszcza przy zastosowaniu ich w łazience.

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór blatów łazienkowych pod względem różnorodności materiałów oraz kolorystyki. Najchętniej wybierane materiały to granit oraz blaty marmurowe które charakteryzują się wysoką wytrzymałością, a także niezwykle eleganckim i nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu idealnie będą pasować do wnętrza każdej łazienki. Rodzi się pytanie dlaczego blaty marmurowe Gdańsk miałyby cieszyć się taką popularnością w łazienkach? Przecież wydają się być zimne a co za tym idzie niekomfortowe. Nic bardziej mylnego. Takie rozwiązania to kwintesencja piękna. W swoich łazienkach zawsze chcemy pogrążyć się w odprężeniu a na to ogromny wpływ ma estetyka, dlatego też jeśli tylko cenią Państwo nowoczesny design a jednocześnie luksusową elegancję to blaty kamienne Gdańsk wydają się być jedyną słuszną do podjęcia decyzją.

Co ważne, istnieje także możliwość zastosowania zlewu podwieszanego oraz dopasowania płytek do wybranego przez Klienta blatu. Ponadto oferujemy pomiar oraz montaż a także fachowe doradztwo. Mamy ogromne doświadczenie i wiemy czego oczekują nasi Klienci. Stawiamy przede wszystkim na zaangażowanie w swoją pracę, ponieważ wiemy, że pokładają Państwo w nas duże zaufanie, którego my z pewnością nie zawiedziemy. 

Zdjęcia

Blat łazienkowy z marmuru Crema Marfil
Blaty łazienkowe Giallo Veneziano
Blat granitowy łazienkowy z podklejką
Blat łazienkowy - marmur
Blat łazienkowy marmurowy z podklejką
Blat łazienkowy z granitu z podwieszaną umywalką
Blat łazienkowy z kamienia
Blat łazienkowy z marmuru
Blat łazienkowy
Blat łązienkowy Star Galaxy z podwieszaną umywalką
Blat marmurowy Bianco Carrara w łazience
Blat marmurowy w łazience
Blat marmurowy z podwieszaną umywalką
Blaty łazienkowe Bianco Carrara
Jasny trawertyn, płytki na ścianie i podłodze
Łazienka w marmurze
Marmur Forest Brown w łazience
Obudowa wanny z marmuru Forest Brown
Płytki marmurowe w łazience
Płytki z marmuru w łazience
Płytki z trawertynu w kabinie prysznicowej
Trawertyn w łazience
Umywalka podwieszana pod blatem marmurowym Verde Guatemala