Przejdź do treści

Schody kamienne

W praktycznie każdej przestrzeni mieszkalnej pojawiają się schody. Mogą one zostać wykonane z różnych materiałów, np. drewna lub kamienia. Drugi materiał cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli domów, którym zależy jednocześnie na praktycznym i eleganckim rozwiązaniu. Schody z kamienia są nie tylko trwałe, lecz także stylowe. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej, możliwe jest dobranie koloru schodów i tym samym stworzenie spójnej aranżacji.

Zajmujemy się wykonywaniem schodów kamiennych na wymiar. Mając duże doświadczenie, chętnie pomagamy naszym Klientom – służymy pomocą w zakresie pobrania wymiarów, pomagamy w wyborze najlepszego kamienia, wreszcie nasi fachowcy są w stanie zamontować gotowy wybór. Wybierając kompleksową ofertę, oszczędzają Państwo czas i pieniądze.

Dlaczego schody kamienne?

Schody kamienne to rozwiązanie na wiele lat. Dla wielu naszych Klientów właśnie ta kwestia była najważniejsza – schody z kamienia posłużą przez wiele lat, a zatem należy je rozpatrywać w kategorii inwestycji. Powodów, dla których kamień cieszy się dużą popularnością, jest jednak znacznie więcej. Schody z kamienia:

 • Są trwałe i odporne. Schody z kamienia są odporne m.in. na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Z powodzeniem mogą być montowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. W drugim przypadku doskonale sprawdzają się schody granitowe, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych: wody, promieniowania UV i mrozu.

 • Świetnie się prezentują. Schody kamienne to klasyka w najlepszym wydaniu. Szczególną popularnością cieszą się schody marmurowe – są one uznawane za idealne do luksusowych wnętrz, które mają się wyróżniać wyglądem.

 • Mogą być montowane zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Schody wewnętrzne mogą zostać wykonane np. z marmuru. Jeżeli chodzi o zewnętrzne, to najlepiej sprawdzą się schody granitowe, a ma to bezpośredni związek z właściwościami poszczególnych kamieni.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad schodami kamiennymi, to chętnie pomożemy. Nasz firma – E-Stone – od wielu lat zajmuje się profesjonalną pomocą Klientom chcącym wprowadzić do wnętrz kamienne elementy.

Jakie schody kamienne wykonujemy?

Klientom proponujemy eleganckie schody z kamienia na wymiar. Wykonujemy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne schody z różnych materiałów. Zainteresowani Klienci mogą wybierać wśród schodów z:

 • Granitu. Ten materiał jest niezwykle trwały, a przy tym bardzo dobrze się prezentuje. Schody kamienne wykonane z granitu idealnie nadają się zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, a to dzięki swoim właściwościom. Warto pamiętać, że granit to skała magmowa, a zatem wytrzymała. Co ważne, nie wchłania on wody – schody kamienne z granitu z powodzeniem mogą znaleźć się na zewnątrz budynku.

 • Marmuru. Ten materiał jest cenionym od wielu lat. Cieszy się ogromną popularnością wśród twórców, a to z uwagi na swoje właściwości. Również my je wykorzystujemy, tworząc z niego schody. Jako składa wapienna, marmur jest jednak mniej odporny na uszkodzenia mechaniczne, bardziej chłonie wodę niż choćby wspomniany granit i tym samym najlepiej nadaje się jako materiał na schody wewnętrzne.

Porozmawiajmy o schodach kamiennych

Gdzie wykonujemy schody z kamienia? Skowarcz to miejscowość położona w odległości ok. 15 km od miasta Gdańsk. To właśnie tam ma siedzibę nasza firma i tam też powstają wyroby z kamienia. Na co dzień współpracujemy głównie z Klientami z Trójmiasta i okolic. Nie ma jednak przeszkód, abyśmy zrealizowali zlecenie dla Klientów z innych, okolicznych regionów Polski. W takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegółów współpracy.

W galerii mogą zapoznać się Państwo z przykładowymi realizacjami. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami – chętnie porozmawiamy o wyrobach z kamienia, które powstają w naszej firmie.

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami!

Logo E-Stone

  E-Stone Kamień Budowlany
  Karol Twardowski

  Bursztynowa 4
  83-032 Skowarcz
  e-mail: biuro@e-stone.pl
  telefon: 789 456 654 / 501 544 974 / (58) 30 00 147
  NIP: 696-159-31-51
  REGON: 221832962

  Napisz wiadomość: