Blaty granitowe

Zespolone, bezpieczne płyty dekoracyjne

Na podstawie wdrożonej technologii produkcji zespolonych bezpiecznych płyt dekoracyjnych firma E-Stone rozpoczęła produkcję nowatorskich warstwowych płyt dekoracyjnych.
Nowy produkt zostanie zaoferowany w dwóch postaciach jako:
• blaty kuchenne – do użytku i wyposażenia w gospodarstwach domowych, restauracjach, hotelach, itp.
• okładziny ścienne – do zastosowania jako okładziny ścian w łazienkach (np. w kabinach prysznicowych), dekoracyjne płyty kamienne podświetlane w salonach, recepcjach, na jachtach, blaty stolików kawowych.

Należy zaznaczyć, że w każdym z dostępnych wariantów nowatorski wyrób zachowa swoje cechy charakterystyczne oraz wynikające z nich korzyści dla ich użytkowników. Dekoracyjne płyty warstwowe staną się nowością na polskim rynku kamienia budowlanego i dekoracyjnego. Ich parametry stanowić będą o znaczących przewagach konkurencyjnych względem oferowanych produktów w postaci zwykłych blatów czy ścian budowanych z luksferów.
Kamień wnosi do architektury wnętrza element prestiżu i kreatywności. Zastosowany na fragmentach ścian lub w niektórych strefach pomieszczeń kreuje w nich specyficzny klimat. Natomiast kamień ułożony na elewacji sprawi, że nawet najprostsza bryła architektoniczna zyska na elegancji i reprezentacyjnym charakterze. Kamień dekoracyjny na ścianie salonu to rozwiązanie, które zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych miłośników pięknych wnętrz. Kamień bowiem doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnej stylizacji, jak i tej bardziej klasycznej, nawiązującej do tradycji. Ciekawa faktura kamienia dekoracyjnego potrafi skutecznie ożywić wnętrze, tworząc niebanalny element wizualny w pomieszczeniu. Aspekty wizualne są bez wątpienia niezwykle ważne przy wyborze kamienia dekoracyjnego. Jednak nie tylko jego efektowny wygląd powinien przesądzać o wyborze takiego elementu wykończeniowego. Do głównych zalet kamienia dekoracyjnego należą także wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, prosty montaż oraz przystępna cena.
Głównym materiałem wykorzystywanym przez firmę E-Stone do produkcji zespolonych bezpiecznych płyt dekoracyjnych będzie marmur. Od tysięcy lat marmury wykorzystywane są w budownictwie jako cenny materiał dekoracyjny i rzeźbiarski. Dziś używane są do dekoracji luksusowych hoteli, nowoczesnych biurowców, muzeów, kościołów lub do renowacji zamków. Sama nazwa budzi skojarzenia z luksusem i elegancją, których nie można podrobić. Każdy ułamek tego materiału jest niepowtarzalny, inny i zawsze piękny. Szeroko stosowane także w budownictwie mieszkaniowym w zabytkowych kamienicach, stylowych dworkach, luksusowych willach i apartamentach. Niegdyś kamienie te były symbolem przepychu i bogactwa. W ostatnich latach, coraz większa dostępność, duży wybór oraz przystępne ceny sprawiają, że marmury z luksusowych pałaców wkraczają wielkimi krokami do naszych mieszkań i domów. Podążając tym trendem firma E-Stone wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich odbiorców proponując innowacyjne produkty z kamienia naturalnego wzmocnionego szkłem hartowanym.

Zdjęcia

IMG_2605
IMG_2605
IMG_1944
IMG_1944
IMG_1947
IMG_1947
IMG_1992
IMG_1992