Przejdź do treści

Parapety z konglomeratu

Zarówno w mieszkaniu, jak i domu nie może zabraknąć parapetów wewnętrznych. Mogą one być wykonane z różnych materiałów, np. aluminium lub stali. Klientom, którzy poszukują rozwiązań na lata, proponujemy parapety z konglomeratu marmurowego, tzw. aglomarmuru. Ten materiał sprawdza się świetnie, a to z uwagi na swoje właściwości. Połączenie kamienia naturalnego z żywicą to gwarancja solidności. Parapety z konglomeratu są przy tym nie tylko trwałe, lecz także dobrze się prezentują.

W swojej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór parapetów z konglomeratu.

Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Właściwości aglomarmuru, czyli czy parapety z konglomeratu sprawdzą się u Ciebie.

Konglomerat jest cenionym materiałem – współcześnie jest powszechnie wykorzystywany we wnętrzach. Nasza firma proponuje klientom zarówno parapety z konglomeratu, jak i blaty np. łazienkowe. Dlaczego warto zdecydować się na konglomerat? Materiał ten jest:

 • Wodoodporny i odporny na działanie czynników atmosferycznych. Otwarte okno w czasie deszczu? Mając w mieszkaniu parapety z konglomeratu, możesz mieć pewność, że nie powstaną odbarwienia, a materiał nie wchłonie wody, która dostała się do środka. Z biegiem lat konglomerat nie zmieni też koloru pod wpływem promieniowania UV.

 • Trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. W niektórych domach parapet został tak zaprojektowany, aby stanowił przytulne siedzisko przy oknie. Inni decydują się na bardzo szeroki parapet, który jest jednocześnie jest biurkiem. Parapet z konglomeratu sprawdzi się, a to dlatego, że materiał ten jest odporny na zarysowania czy uderzenia. Klienci, którzy zamierzają wykorzystywać parapet choćby w wyżej wymienionych celach, powinni rozważyć jego wykonanie właśnie z konglomeratu.

 • Łatwy w utrzymaniu czystości. Czyszczenie powierzchni z konglomeratu nie sprawia żadnych trudności. Aby przedłużyć nieskazitelny wygląd zakupionego parapetu, warto korzystać ze specjalnych środków czyszczących, których skład został opracowany z myślą o czyszczeniu powierzchni wykonanych z kamieni.

Parapety z konglomeratu to rozwiązanie na wiele lat. Świetnie sprawdzą się w mieszkaniach i domach, których właściciele postawili na wykończenie z kamienia – dzięki nim aranżacja poszczególnych wnętrz będzie spójna.

O czym pamiętać, nabywając parapety z konglomeratu?

Jesteśmy w stanie przygotować parapety z konglomeratu zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów – wystarczy z nami ustalić szczegóły. Zainteresowanym przypominamy jednak, że parapety z konglomeratu to wyrób z kamienia, ten zaś potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Nałożenie impregnatu chroni konglomerat przed czynnikami zewnętrznymi, ale czynność ta powinna zostać wykonana przez specjalistów.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi – poza odpowiednim zaimpregnowaniem parapetów z konglomeratu, proponujemy również ich montaż. Nawiązując współpracę z nami, mogą Państwo liczyć, że zamówione parapety konglomerat będą prezentować się elegancko przez wiele lat.

Gdzie pracujemy?

Skowarcz to miejscowość położona w odległości ok. 15 km od Gdańska. To właśnie tam siedzibę ma nasza firma. Z uwagi na miejsce pracy najczęściej realizujemy pomysły Klientów z Trójmiasta i okolic. To właśnie do ich mieszkań i domów dostarczamy: parapety z konglomeratu, granitowe schody i marmurowe blaty łazienkowe. Jednocześnie nie zamykamy się na współpracę z Klientami z innych regionów Polski. Po ustaleniu szczegółów, jesteśmy w stanie przygotować projekt, a następnie wykonać go dla Klienta z innego regionu.

Jeżeli cenią sobie Państwo profesjonalizm i doświadczenie, to zapraszamy do współpracy z naszą firmą – E-Stone.

Zobacz także:

parapety

parapety granitowe

parapety kamienne

parapety marmurowe

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami!

Logo E-Stone

  E-Stone Kamień Budowlany
  Karol Twardowski

  Bursztynowa 4
  83-032 Skowarcz
  e-mail: biuro@e-stone.pl
  telefon: 789 456 654 / 501 544 974 / (58) 30 00 147
  NIP: 696-159-31-51
  REGON: 221832962

  Napisz wiadomość: