Przejdź do treści

Blaty łazienkowe z kamienia

Środowisko łazienki jest bardzo agresywne, a to oznacza konieczność poszukiwania sprawdzonych rozwiązań. Blat łazienkowy kamienny to świetna alternatywa dla blatu drewnianego, który absorbuje wodę i tym samym szybko się niszczy. Jeżeli poszukujesz rozwiązań na lata, to nie powinieneś żałować wyboru w postaci blatu kamiennego – w przestrzeniach łazienkowych kamień prezentuje się niezwykle elegancko.

Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór blatów łazienkowych kamiennych – każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie blaty wykonujemy na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że Klienci mogą zdecydować, czy są zainteresowani umywalką nakładaną czy klasyczną, czyli podwieszaną, a także wybrać kolor materiału.

Blaty łazienkowe kamienne – jakie zamówisz u nas?

W ofercie mamy szeroki wybór blatów łazienkowych z kamienia. Klientom proponujemy trwałe, solidne i wykończone w każdym detalu blaty łazienkowe:

 • Granitowe. Cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów z uwagi na swoje właściwości. Blaty wykonane z granitu są trwałe i solidne. Prawidłowo zaimpregnowane i odpowiednio pielęgnowane, będą prezentować się idealnie przez wiele lat. Warto wiedzieć, że z tego materiału wykonujemy nie tylko blaty łazienkowe, lecz także kuchenne.

 • Marmurowe. Choć marmur jest materiałem mniej odpornym choćby na uderzenia, to w łazience sprawdzi się idealnie. Wykonane z tego materiału blaty łazienkowe kamienne również będą praktyczne – wystarczy, że właściciel będzie pamiętał o regularnej impregnacji.

 • Z konglomeratu kwarcowego. To jeden z najtrwalszych materiałów, a to dlatego, że jest odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i wodoodporny. Blat łazienkowy kamienny, a dokładniej z konglomeratu, kolorystycznie może zostać dopasowany do pozostałego wyposażenia łazienki – naszym Klientom proponujemy szeroką paletę kolorów i faktur.

Nie wiesz, który materiał najlepiej sprawdzi się w Twojej łazience? Nic prostszego – wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przedstawimy ciekawe, sprawdzone rozwiązania.

Montaż? O to również zadbamy

Blaty łazienkowe kamienne to same korzyści – są: wytrzymałe na uderzenia, wodoodporne (po odpowiedniej impregnacji) i bezpieczne dla zdrowia. Warto również dodać, że blaty łazienkowe kamienne  służą przez lata. Aby tak jednak było, konieczne jest prawidłowe zamontowanie blatu. W tym zakresie również służymy pomocą. Nasi pracownicy nie zapominają o tym, co najważniejsze – przed przystąpieniem do prac zabezpieczają zarówno podłogę, jak i meble.

Łazienka, w której został zamontowany blat łazienkowy z kamienia prezentuje się wyjątkowo. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić odrobinę luksusu, a jednocześnie szukają praktycznych rozwiązań na lata.

Blaty łazienkowe kamienne – wykonujemy je dla Klientów z województwa pomorskiego i okolic.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Skowarczu – to miejscowość oddalona od miasta Gdańsk o ok. 15 km. Na co dzień pracujemy głównie dla Klientów z Trójmiasta i okolic, dostarczając do ich mieszkań i domów m.in. wyjątkowych blatów łazienkowych kamiennych. Dziś jednak odległość nie ma większego znaczenia, a wychodząc z takiego założenia, chętnie przyjmujemy zamówienia od Klientów z całego województwa pomorskiego i okolic.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przedstawimy naszą ofertę na blaty łazienkowe z kamienia.

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami!

Logo E-Stone

  E-Stone Kamień Budowlany
  Karol Twardowski

  Bursztynowa 4
  83-032 Skowarcz
  e-mail: biuro@e-stone.pl
  telefon: 789 456 654 / 501 544 974 / (58) 30 00 147
  NIP: 696-159-31-51
  REGON: 221832962

  Napisz wiadomość: